Studniówka 2020

11 stycznia 2020 r. na 113 dni przed egzaminem maturalnym uczniowie klasy 3a naszej szkoły bawili się na balu studniówkowym w restauracji „Cukrownia”. Organizatorami balu byli rodzice tegorocznych maturzystów, za co im serdecznie dziękujemy.Na studniówce gościliśmy p. Janusza Złotuchę, wicestarostę Powiatu Opolskiego, p. Sławomira Plisa, Burmistrza Opola Lubelskiego, p. Sławomira Ziętka, przewodniczącego Rady Rodziców, p. Małgorzatę Woś, dyrektora naszego liceum, nauczycieli uczących w szkole oraz osoby towarzyszące naszym uczniom. Bal rozpoczął się od miłych słów wypowiedzianych w stronę tegorocznych maturzystów ze strony zarówno Starosty, jak i Burmistrza, dyrektora szkoły i rodziców. Pięknie odtańczony polonez otworzył bal, a zakończył świt kolejnego dnia. Wyjątkowym punktem programu był koncert uczennic klasy 3a- Edyty Frydeckiej, Kamili Skotnickiej i Patrycji Micek. Długo będziemy wspominać tę studniówkę, niektórzy zapewne przez całe życie.