Powiatowe zawody w piłce siatkowej

Środa i czwartek to ważne dni dla naszych szkolnych siatkarek i siatkarzy. 5 lutego dziewczęta w składzie: Agata Dacka, Magdalena Dacka, Gabriela Bąk, Julia Walencik, Edyta Frydecka, Natalia Bednarz, Wiktoria Mulier, Natalia Pietras, Kaja Przychodzień i Patrycja Turska po ciężkich meczach do ostatniego ocalałego paznokcia wywalczyły II miejsce.

6 lutego to dzień zmagań drużyny chłopców: Miłosz Szczepański, Maciej Zieliński, Bartosz Ptasiński, Wiktor Misiak, Dawid Strawa, Jakub Pawlak, Sebastian Janik, Daniel Duda, Konrad Frydecki i Piotr Wesołowski zapewnili wszystkim mnóstwo pozytywnych emocji zajmując I miejsce. Panowie zwyciężając zawody powiatowe zdobyli kwalifikację do zawodów rejonowych.
Serdeczne dzięki i gratulacje dla Pań i Panów.
A teraz szlifujemy formę bo za tydzień koszykówka…

Katedra WF