Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ucznia naszej szkoły Bartłomieja Kusia.  Jego nagłe odejście pogrążyło nas wszystkich w żalu i zadumie. Bartek na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako dobry uczeń, wspaniały kolega, wartościowy młody człowiek, którego niezmiernie ceniliśmy za odpowiedzialność, wrażliwość i zaangażowanie w powierzone Mu zadania.  Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrekcja, wychowawczyni, nauczyciele, pracownicy, rodzice, uczniowie oraz cała społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim

Msza Święta żałobna zostanie odprawiona 12.11.2021 r. (piątek) o godz. 11.30 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Opolu Lubelskim.