Znowu się kręci…

Po dwóch latach przerwy Szkolny Festiwal Kulturalny wraca na scenę. Na razie w tonacji lekko poważnej. 14 grudnia 2021 odbyły się trzy konkursy związane z postacią patrona szkoły. Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Adama Mickiewicza, konkurs plastyczny na ilustrację do utworu wieszcza lub jego na nowo wymyślony portret oraz konkurs recytatorski z dzieł mistrza. Pomimo poważnej tematyki, można było poczuć odrobinę z dawnej atmosfery festiwalowych zmagań. W sezonie wiosennym planujemy dzień na wesoło z konkursami talentów i dniem języków obcych, natomiast już w czwartek 16 grudnia, świętujemy dzień patrona szkoły, w czasie którego ogłosimy oficjalne wyniki i wręczymy nagrody. Dziękujemy jurorom, ekipom technicznym i wszystkim, którzy podjęli wysiłek przygotowania się do konkursów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.