#napomocUkrainie

#napomocUkrainie

Przyłączamy się do akcji PCK i zapraszamy wszystkich chętnych do naszej szkoły z darami.

Co zbieramy?

ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.
KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.
ŚRODKI OPATRUNKOWE, zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków, nowe  koce i śpiwory.

miejsce zbiórki: biblioteka szkolna

szkolni koordynatorzy akcji: Danuta Piłat, Jolanta Matyka, Anna Gutek, Anna Cięszczyk

Więcej o akcji: https://bit.ly/36zppwl