Szkolny Konkurs Biblijny

W tym roku szkolnym uczniowie klas licealnych poznawali Ewangelię według św. Marka, a swoją wiedzę mogli sprawdzić w Szkolnym Konkursie Biblijnym, zorganizowanym przez p. katechetkę Jolantę Matykę. Konkurs składał się z 4 części, każda po 30 pytań. W konkursie wzięło udział ponad 70 uczniów! 6 uczniów przystąpiło do wszystkich części. I miejsce zajęła uczennica klasy 3AP, Martyna Rybak, uzyskując 118 punktów na 120 możliwych do zdobycia. Na II miejscu uplasowała się Wiktoria Starek z klasy 3MG z wynikiem 114 punktów. III miejsce przypadło Natalii Malon z klasy 1A z wynikiem 112 punktów. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Przyznano też 4 wyróżnienia. Otrzymały je Julia Klocek z 2A, Patrycja Fedorowicz z 3AP, Kinga Ligęza i Aleksandra Siembida z I A. Nagrody ufundował proboszcz ks. Krzysztof Kozak, któremu bardzo dziękujemy!  Gratulujemy nagrodzonym i życzymy owocnym spotkań ze Słowem Bożym także w czasie wakacji.

tekst- J. Matyka