Praca samorządu w I semestrze

Pierwsze spotkanie samorządu szkolnego odbyło się 13 stycznia 2023 roku.
Wśród nas są:
Laura Roszko, Magdalena Duda, Maja Piłat, Dagmara Prokop, Klaudia Czuryszkiewicz, Kacper Śledzik, Ewelina Kijak, Amelia Bednarz, Piotr Stefanek, Dominik Szafran, Karolina Kuś, Oliwia Pikuła, Albert Kubiś, Amelia Dziechciarz, Dawid Wałachowski, Maciej Wójtowicz, Martyna Witczak, Anna Koral, Marek Cygan, Paulina Nowomiejska, Wiktoria Starek.

W pierwszym semestrze w naszej szkole odbyły się takie wydarzenia jak:
noc w liceum;
dyskoteka przebierana;
festiwal kulturalny;
mikołajki;
śpiewanie kolęd;
dzień bez plecaka.

A na przyszłość planowane są:
Walentynki;
zdjęcia klasowe;
zakończenie roku klas IV.

Dziękujemy samorządowi za tak aktywne działanie na rzecz szkoły.

Autorzy: Kacper Doliński i Milena Mirosław