12.06.2026 r. punktualnie o godzinie 10.00 uczniowie naszego liceum wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.
Celem wydarzenia jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz pokazanie, że książka nadal może być źródłem inspiracji, wiedzy i przyjemności. Nasi uczniowie, wyposażeni w swoje ulubione lektury, wspólnie poświęcili czas na czytanie, udowadniając, że młodzi ludzie chętnie sięgają po książki.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wspólnie spędzony czas z literaturą! 📚❤️