Przez trzy lata (1.09.2017-31.08.2020) nasza szkoła realizować będzie projekt Erasmus+ Gender Equality: from Principle to Empowerment wraz z następującymi szkołami:

Lycée Geneviève de Gaulle Anthonioz, Milhaud, Francja;

LICEO STATALE „G. MARCONI”, Pescara, Włochy;

IES Parque Aluche, Madryt, Hiszpania;

EKONOMSKA SKOLA BRACA RADIC, Dakovo, Chorwacja.

Temat projektu to równość płci w ujęciu historycznym. Szkoła otrzymała prawie 30 000 euro na jego realizację.

 


Pierwsze spotkanie w nowym projekcie Erasmus+

Od 13 do 16 listopada 2017 roku pięciu nauczycieli z naszej szkoły uczestniczyło w pierwszym spotkaniu w nowym 3-letnim projekcie Erasmus+ Gender Equality: from Principle to Empowerment. Spotkanie odbyło się w Prowansji, w południowej Francji, w miejscowości Nimes a gospodarzem była szkoła średnia Lycée Geneviève de Gaulle Anthonioz.

Podczas wizyty ustalono kalendarz projektu i jego aktywności, zasady ewaluacji i rozpowszechniania projektu. Zaplanowano także kolejne spotkanie -tym razem z uczniami- odbędzie się ono w ferie w Madrycie.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
IMG_0859IMG_0922IMG_0942IMG_0971IMG_0977

Final products