„Wiedza biletem do Brukseli”

ue-flagaNasza szkoła została wybrana jako reprezentant powiatu w konkursie pod hasłem „Wiedza biletem do Brukseli”. Celem tego konkursu organizowanego przez biuro poselskie posła Parlamentu Europejskiego, prof. Zbigniewa Zaleskiego, jest rozbudzenie zainteresowań młodzieży problematyką integracji kontynentu, a także życiem społecznym, politycznym i gospodarczym naszego kraju w Unii Europejskiej. Do konkursu przystąpili uczniowie klasy 2b- Wojciech Cybulak, Bartłomiej Rogala i Bartosz Kozioł. W rywalizacji zwyciężył Wojciech Cybulak, uzyskując największa liczbę punktów. Zostanie on nagrodzony wyjazdem do Parlamentu Europejskiego w Brukseli na zaproszenie posła, prof. Z. Zaleskiego w dniach 1-2 kwietnia 2014r. Gratulujemy . Opiekunem merytorycznym uczniów był p. R. Oponowicz.