45.Szkolny Festiwal Kulturalny

W nietypowym czasie, w lutym, a nie w listopadzie odbył się 45. już Szkolny Festiwal Kulturalny w naszym liceum. Tegoroczna edycja trwała dwa dni-7 i 8 lutego. Dzień pierwszy poświęcony tradycyjnie patronowi szkoły, Adamowi Mickiewiczowi, skupił się także na talentach artystycznych naszych uczniów. Tego dnia miały miejsce następujące konkurencje: Konkurs wiedzy o „Panu Tadeuszu”, który wygrała klasa 2b, film o klasie, w którym pierwszą nagrodę zdobyła klasa 3a, konkurs pod hasłem „the Voice of Poland”, w którym zwyciężył Daniel Wach z klasy 2a oraz konkurs plastyczny na ilustrację do poematu Adama Mickiewicza. Tu najbardziej podobał się rysunek Aleksandry Włoch z klasy 3a.Na zakończenie I Dnia SFK wystąpił Patryk Stolarski jako jedyny uczestnik konkurencji pod nazwą „Mam Talent”.