Uroczystość ukończenia szkoły uczniów klas maturalnych

27 kwietnia 2018 r. odbyła się uroczystość ukończenia szkoły uczniów klas maturalnych. Wzięli w niej udział zaproszeni goście: p. Paweł Grabek- członek Zarządu Powiatu Opolskiego, przewodnicząca Rady Rodziców p. Aneta Zawadzka, skarbnik  Rady Rodziców p. Teresa Błaszczak oraz nauczyciele i młodzież naszej szkoły. Uczniowie klas trzecich, wyróżniający się w nauce, sporcie, pracy społecznej na rzecz szkoły i środowiska, otrzymali nagrody oraz dyplomy, a ich rodzice-listy gratulacyjne. Pan Paweł Grabek wręczył Nagrodę Starosty Opolskiego najlepszej uczennicy – Weronice Piłat z kl. III b oraz, w imieniu Zarządu Powiatu Opolskiego, życzył maturzystom sukcesów na egzaminie i pomyślności w dorosłym życiu. Przekazał również wszystkim trzecioklasistom pamiątkowe długopisy. W imieniu rodziców głos zabrała p. Aneta Zawadzka, kierując podziękowania w stronę grona pedagogicznego i życząc tegorocznym absolwentom powodzenia na maturze oraz realizacji życiowych planów. Uroczystość uświetniły występy uczniów kl. II. Na zakończenie  maturzyści  podziękowali serdecznie wszystkim nauczycielom i wychowawcom za trud wkładany w ich edukację i wychowanie oraz kolegom i koleżankom za lata spędzone razem w szkole.