Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Opolu Lubelskim

WYSTAWA INSTYTUTU PAMIĘCI NARODOWEJ

w Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim

Temat: ,,ZAMOJSZCZYZNA PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ. WYSIEDLENIA LUDNOŚCI’’

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYSTAWĄ W NASZEJ SZKOLE!!!

( WYSTAWA DOSTĘPNA W LICEUM DO 08. 04. 2017 r.)

Drużyna chłopców z naszego liceum zajęła II miejsce w powiatowych zawodach w piłce koszykowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Uczniów przygotował p. prof. Michał Wojewoda. Gratulacje!

Natalia Zaborowska z kl. 1a zajęła II miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „O pióro dyrektora szkoły”, zorganizowanym w Zespole Szkół w Poniatowej. Gratulacje!

30 marca 2017 r. o godz. 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami.

PORZĄDEK ZEBRANIA

Początek zebrania o godz. 16.00 w świetlicy szkolnej

Następnie – spotkania z wychowawcami:

Klasa Ia – pracownia informatyczna 102 (I piętro)

Klasa IIa – pracownia matematyczna 101 (I piętro)

Klasa IIb –pracowania języka niemieckiego 211 (II piętro)

Klasa IIIa – pracowania języka polskiego 103 (I piętro)

Klasa IIIb – pracownia informatyczna 208 (II piętro)

Po spotkaniach z wychowawcami-zebranie Rady Rodziców w pracowni historycznej 104 (I piętro)

Natalia Zaborowska z kl. 1a brała udział w konkursie ortograficznym zorganizowanym przez ZS w Poniatowej. Uczennicę przygotowała p. prof. Renata Jackowska. Opiekę sprawowała p. prof. Barbara Szafran.

21 marca 2017 r. nasi uczniowie pod opieką p. prof. Danuty Piłat  wzięli udział w imprezie czytelniczej organizowanej przez Miejsko- Gminną Bibliotekę Publiczną w Opolu Lubelskim-Światowym  Dniu Poezji.

14 marca 2017 r. odbył się szkolny etap XXI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W konkursie brały udział: Izabela Śledzik, Wiktoria Korgul i Wiktoria Stępień. Do etapu diecezjalnego zakwalifikowała się Izabela Śledzik. Uczennice przygotowała s. Marianna Łomża. Gratulacje!

Czekamy na wyniki VIII już konkursu biochemicznego organizowanego przez Zakład Biochemii Wydziału Biologii UMCS w Lublinie. Szkolny etap tego konkursu miał miejsce 13 lutego i uczestniczyli w nim uczniowie wszystkich klas. Zawody te mają na celu Czytaj dalej